Oferta

Moje biuro księgowe oferuje szeroki wachlarz usług, który dostosujemy pod Twoje potrzeby indywidualnie. Prowadzimy księgowość ONLINE w całej Polsce oraz stacjonarnie w Krakowie oraz w Jaśle. 
 

KPIR ORAZ RYCZAŁT

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

Cena za usługi księgowe jest ustalana indywidualnie z klientem i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a na jej wysokość ma wpływ rodzaj działalności gospodarczej, ilość przekazanych dokumentów, liczba pracowników, czy podatnik rozlicza VAT oraz czy realizuje transakcje w walucie innej niż PLN.

Ebooki

Często zadawane pytania

Jak wygląda wymiana dokumentów?

Mamy platformę typu chmura dzięki której możemy się wymieniać z naszymi klientami dokumentami. Dodatkowo na niej nasi klienci mogą wystawiać faktury czy prowadzić magazyn.

Raz w miesiącu należy wysłać do nas oryginały termin jest do 10 dnia każdego miesiąca.

Tak

Tak i jest przesyłany na prośbę oraz przedstawiany podczas nawiązywania współpracy.

Kontakt jest w formie dowolnej jak preferuje klient. Najczęściej jednak używamy whats’up do komunikacji z klientami jeżeli chodzi o bieżącą działalność lub po prostu wykonujemy rozmowy telefoniczne. Natomiast gdy klient potrzebuje odpowiedzi wymagającej analizy finansowej to wtedy komunikacja jest głównie przez e-mail. 

Nie. Klient jest informowany o wszystkim zanim taka usługa dodatkowa jest wykonywana i musi wyrazić zgodę na jej wykonanie.

Tak, współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi oraz doradcami podatkowymi. Cennik jest indywidualny i podawany jest na życzenie klienta.

Im wcześniej mamy dokumenty tym szybciej jest obliczany podatek, najpóźniej jest wysyłany dzień przed terminem zapłaty.

Masz pytanie, którego tutaj nie widzisz?

Shopping Cart
Scroll to Top