Angelika Szpak

(właścicielka biura)

Ukończyłam studia w języku angielskim z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Swoją ścieżkę kariery zaczęłam w dziele kontrolingu finansowego gdzie zajmowałam się planowaniem, budżetami i zarządzaniem finansami firmy produkcyjnej. Kolejnym moim doświadczeniem była praca w dziale sprawozdawczości skonsolidowanej i cen transferowych gdzie współpracując z jedną z największych firm doradczych na świecie współtworząc dokumentacje cen transferowych dotycząca prawidłowości rozliczeń między podmiotami powiązanymi w Polskiej prywatnej firmie TOP 20 największych w tym kraju. Dodatkowo uczestniczyłam przy badaniu sprawozdania finansowego i powstawaniu wyniku finansowego firmy współpracując z audytorami z wielkiej czwórki. To był czas pełen wyzwań, ale też mnie ukierunkował na księgowość i podatki.

W 2018 roku zrezygnowałam z własnej kariery i zdecydowałam się pomóc w rodzinnej firmie z branży budowlanej zaczynając od kierownika zarządzającego i teraz kończąc na byciu wiceprezesem zarządu firmy o wielkości ok. 40 mln zł rocznie. Od 2020 prowadzę własne biuro rachunkowe Starling. Po drodzę otworzyłam także dwa dobrze zarabiające biznesy z mężem z branży prezentowej oraz deweloperskiej skalując przy tym firmy naszych rodziców. Od 2021 zajmuje sie też prowadzeniem i budowaniem własnej marki osobistej na IG pod nazwą biegla.ksiegowa gdzie edukuje innych o zagadnieniach z zakresu księgowości i podatków.

nasz zespół

Dżesika

(kadry i płace)

Patrycja

(młodsza księgowa)

Shopping Cart
Scroll to Top