Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju szkoleń oraz konsultacji z zakresu księgowości, kadr i finansów. Swoje działania prowadzimy nie tylko na rzecz przedsiębiorstw czy dużych korporacji, ale również dla Klientów Indywidualnych. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już szereg spotkań z osobami pracującymi w bardzo różnych branżach, co pozwoliło nam na wypracowanie cennych wskazówek umożliwiających optymalizację prowadzonego biznesu.

Postaw na sprawdzone rozwiązania szkoleniowe

Prowadzone przez nas szkolenia zostały opracowane i przygotowane w taki sposób, aby były możliwie najbardziej zrozumiałe dla wszystkich osób (również tych niezaznajomionych z zagadnieniami księgowymi i finansowymi). Podczas spotkań poruszamy tematy związane z formami opodatkowania, fakturowaniem, polityką cenową, obowiązkami pracodawcy, a także ze składkami ZUS. Wszystko po to, by po przeprowadzonej konsultacji słuchacze posiadali elementarną wiedzę na wszystkie poruszane tematy.

Oferowane przez nas szkolenia i konsultacje są dostępne w bardzo korzystnej cenie, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdej z osób. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży księgowej i finansowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić fachową i aktualną wiedzę.

Usługi księgowe – sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego biura rachunkowego, a także do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów. To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim dyskrecja oraz indywidualne podejście do spraw i problemów Klienta.

Poza organizacją szkoleń i konsultacji zajmujemy się także prowadzeniem ksiąg oraz usługami w obszarze kadr i płac. Korzystamy ze specjalnych programów informatycznych, które zapobiegają powstaniu jakichkolwiek błędów podczas rozliczeń.